Reklam
$ DOLAR → Alış: 7,75 / Satış: 7,78
€ EURO → Alış: 9,21 / Satış: 9,25

Çemişgezek’te Çiğköfteli “Teog” Motivasyon Toplantısı

Çemişgezek’te Çiğköfteli “Teog” Motivasyon Toplantısı
  • 11.03.2016
  • 1.396 kez okundu

ÇEMİŞGEZEK’TE ÇİĞKÖFTELİ “TEOG” MOTİVASYON TOPLANTISI (1)

Tunceli’nin Çemişgezek ilçesi Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından ilçedeki öğretmenlere Çiğköfteli motivasyon toplantısı gerçekleştirildi.

Düzenlenen toplantıya, Çemişgezek Milli Eğitim Müdürü Mehmet İzzet Demir, Şube Müdürü Vural Berker, Okul Müdürleri ve ilçedeki ortaokullarda görev yapan branş Öğretmenleri Katıldı.

Milli Eğitim Şube Müdürü Vural Berker tarafından, görsel sunu destekli olarak bir önceki sınavın ölçme ve değerlendirmesi yapıldı. Öğretmenlerin görüşlerinin de alındığı toplantıda, başarıyı arttırmak, öğrenci-öğretmen yaklaşımları, velilerle iletişim,  eğitimde karşılaşılan sorunlar ve çözümleri ile motivasyonu arttırıcı konulara değinildi.

Öğrencileri TEOG’a hazırlayan eğitim kadrolarıyla zaman zaman değerlendirmelerde bulunduklarını belirten Çemişgezek Milli Eğitim Müdürü Mehmet İzzet Demir, “Bir aile ortamı içtenliğiyle eğitim kadrolarımızla bir araya geldik.  1. TEOG sınavında iyi bir başarı elde ettik.   Eğitim kadrolarımıza gösterdikleri başarı ve performanstan dolayı teşekkür ediyorum. Eğitim kadromuzun aynı azim ve kararlılığı devam ettiği sürece çok daha güzel başarılara ulaşacağımıza yürekten  inanıyorum.” İfadelerine yer verdi.

Etiketler:

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ