Reklam
$ DOLAR → Alış: 6,84 / Satış: 6,86
€ EURO → Alış: 7,68 / Satış: 7,71

Çemişgezek’te Ağaçlandırma Çalışmaları Başlatıldı

Çemişgezek’te Ağaçlandırma Çalışmaları Başlatıldı
  • 08.04.2018
  • 1.154 kez okundu

kaymakamlık fidan (8)

 

Çemişgezek ilçesi Kaymakamlığı ağaçlandırma çalışması başlattı.

Çemişgezek Kaymakamlığı başlattığı ağaçlandırma çalışmaları kapsamında Çemişgezek feribot iskelesindeki alanda ağaçlandırma çalışmalarına devam etti.

Geçtiğimiz yıl da feribot iskelesindeki alanda ağaçlandırma çalışması yapan Çemişgezek Kaymakamlığı, bir yandan önceden ekilen fidanların bakımını yürütürken, bir yandan da boşluk alanlara 750 adet çam fidanı dikti.

Başlatılan ağaçlandırma çalışmalarına, Çemişgezek Kaymakamı Harun Kazez, İlçe Jandarma Komutanı Özgür Çelebi, Yazı İşleri Müdürü Sebahattin Özçelik, Güvenlik Korucuları, Askerler ve gönüllü vatandaşlar katıldı.

Ağaç dikimine yoğun katılımın olması etkinliği adeta şölen alanına dönüştürürken, dikilen ağaçların sulanması için alanda iş makineleriyle sondaj çalışması yapıldı.

Çemişgezek ilçesinin daha yeşil bir dokuya sahip olması için çalışma başlattıklarını söyleyen Çemişgezek Kaymakamı Harun Kazez, İlçe sınırlarımızın Elazığ yönünden ilk başlangıcı olan feribot iskelesine bu yıl yine çam fidanı dikimi yaptık. Dikilecek her fidanla Çemişgezek’i daha yeşil bir örtüye kavuşturmak, daha yaşanabilir bir çevre oluşturmak istiyoruz. Bu konuda çaba ve gayretlerimizi devam ettireceğiz. Bu gün yaptığımız ağaçlandırma çalışmalarımıza gönüllü destek veren güvenlik korucularımıza, askerlerimize ve vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum” dedi

 

kaymakamlık fidan (1) kaymakamlık fidan (2) kaymakamlık fidan (3) kaymakamlık fidan (4) kaymakamlık fidan (5) kaymakamlık fidan (6) kaymakamlık fidan (7) kaymakamlık fidan (8) kaymakamlık fidan (9) kaymakamlık fidan (10) kaymakamlık fidan (11) kaymakamlık fidan (12) kaymakamlık fidan (13) kaymakamlık fidan (14) kaymakamlık fidan (15) kaymakamlık fidan (16) kaymakamlık fidan (17) kaymakamlık fidan (18) kaymakamlık fidan (19) kaymakamlık fidan (20) kaymakamlık fidan (21) kaymakamlık fidan (22) kaymakamlık fidan (24)

Etiketler: / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ