Reklam
$ DOLAR → Alış: 13,76 / Satış: 13,82
€ EURO → Alış: 15,54 / Satış: 15,60

(Video Haber) Çemişgezeklilerin Yoğun Katılımlı Kahvaltı Programı

(Video Haber) Çemişgezeklilerin Yoğun Katılımlı Kahvaltı Programı
  • 09.04.2017
  • 3.430 kez okundu

çemişgezek ataş

 

İstanbul’da faaliyetlerini yürüten Çemişgezek ve Köyleri Kültür Dayanışma Derneği (ÇEMDER) yoğun katılımlı kahvaltı programı düzenledi.

Ümraniye nikah sarayında düzenlenen kahvaltı programına, Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Ataş, Sancatepe Kaymakamı Metin Kubilay, Üsküdar Kaymakamı Mustafa Güler, Ak Parti Milletvekili Mehmet Metiner, Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can, Eski Avrupa Birliği Başmüzakerecisi Egemen Bağış,  Tiyatro Sanatçısı Abdullah Şekeroğlu, Sivil Toplum Kuruluşu Temsilcileri ve çok sayıda Çemişgezekli vatandaş katıldı.

Programda konuşan Çemişgezek ve Köyleri Kültür Dayanışma Derneği Başkanı Hüseyin Öztürk, katılımlarından dolayı tüm konuklara teşekkürlerini belirtti.

ÇEMDER’in kahvaltısına katılan Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Ataş, 16 Nisan’da yapılacak referandumla milletin iradesine müdahalelerin olmadığı bir yönetimi getirmek istediklerini söyledi. Program sonunda Ataş’a üzerinde “evet” yazılı baklava ikram edildi.

Programda konuşan Kendisi de Çemişgezekli olan Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Ataş, 16 Nisan’da yapılacak Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi referandumuna değindi. Milletin iradesi dışında bir iradenin olmaması gerektiğini söyleyen Ataş, “Bu ülkenin geleceği için millet olarak siyasi görüşlerimizi farklılıklarımızı bir kenara bırakalım. Bu milletin iradesiyle artık kimse oynayamayacak. Hiçbir vesayet odağı milletin iradesinin üstünde kendisini güçlü göremeyecek. Milletin iradesinin üstünde hiçbir güç yoktur. Sadece milletin seçtikleriyle bu ülke yönetilsin. Hiçbir müdahaleye müsaade edilmeyen bir yönetim biçimiyle bu ülke yönetilsin istiyoruz” açıklamasında bulundu.
Yapılan konuşmaların ardından programa katılan Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can’a plaket, Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Ataş’a da üzerinde “evet” yazılı baklava takdim edildi.


Etiketler: / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ