Reklam
$ DOLAR → Alış: 7,39 / Satış: 7,42
€ EURO → Alış: 9,00 / Satış: 9,03

Çemişgezekli Çocukları Mutlu Eden “ Hediyemiz Mutluluk Olsun Projesi”

Çemişgezekli Çocukları Mutlu Eden “ Hediyemiz Mutluluk Olsun Projesi”
  • 17.03.2017
  • 3.187 kez okundu

FIRAT ÜNİVERSİTESİ ÖĞRENCİLERİNDEN ÇEMİŞGEZEKLİ ÇOCUKLARA HEDİYE SÜRPRİZİ (2)

 

 

Fırat Üniversitesi öğrencileri “Hediyemiz Mutluluk Olsun” projesi kapsamında hazırladığı hediye ve çikolataları ortaokul öğrencilerine dağıttı.

 

FIRAT ÜNİVERSİTESİ ÖĞRENCİLERİNDEN ÇEMİŞGEZEKLİ ÇOCUKLARA HEDİYE SÜRPRİZİ (1)

Elazığ’da Fırat Üniversitesi Resim İş Bölümü öğrencileri, “Hediyemiz Mutluluk Olsun” projesi kapsamında ziyaret edecekleri yöreleri andıran tişörtler tasarlayıp, pet şişe ve kapaklarından sepetler yaptı. Proje sahibi üniversite öğrencileri Tuğçe Nur Yıldırım ile Gülsüm Puğar, Tunceli’nin Çemişgezek ilçesinde Yatılı Bölge Ortaokulu ve Sarıbalta Ortaokulu öğrencileri ile bir araya geldi. Öğrencilere ilçenin logosunun bulunduğu tişörtlerden ve içerisine çikolata konularak süslenmiş mini sepetlerden hediye etti.

 

FIRAT ÜNİVERSİTESİ ÖĞRENCİLERİNDEN ÇEMİŞGEZEKLİ ÇOCUKLARA HEDİYE SÜRPRİZİ (3)

Kendisi de Çemişgezekli olan projesi sahiplerinden Tuğçe Nur Yıldırım, “Çocukları mutlu etme adına yola çıktık. Çemişgezek ilçemizi temsil eden bir tasarım yaptık ve tişörtlere bastırdık. Ayrıca küçük pet şişelerden sepetler yaparak içlerine çikolata koyduk. Özellikle çikolataların çocukları mutlu edeceğini, tişörtlerin de ilçe tanıtımına da katkı sunacağını düşündük.  Çocukları mutlu eden bu projemi gerçekleştirirken bizlerden desteklerini esirgemeyen, İstanbul Milletvekilimiz Sayıın Mustafa Ataş’a, Elazığ Valimiz Sayın Murat Zorluoğlu’ya, Elazığ Belediye Başkanımız Sayın Mücahit Yanılmaz’a, Çemişgezek Kaymakamımız Sayın Harun Kazez’e ve Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mehmet İzzet Demir’e teşekkür eder, saygılarımızı sunarız.” Dedi

Proje ortaklarından Gülsüm Puğar ise çocukların mutlu olduğunu görmenin kendilerini de mutlu ettiğini aktardı.

Hediye alan öğrencilerden Şevin Kibar Ardıç da, “Fırat Üniversitesinden ablalarımız bizlere üzerinde Çemişgezek’i temsil eden baskılı tişörtler ve çikolata getirdiler. Bizleri çok mutlu ettiler. Onlara çok teşekkür ediyoruz” diye konuştu.

 

Etiketler: / / / / / / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ