Reklam
$ DOLAR → Alış: 7,75 / Satış: 7,78
€ EURO → Alış: 9,21 / Satış: 9,25

Çemişgezek Meslek Yüksekokulunda mezuniyet coşkusu yaşandı

Çemişgezek Meslek Yüksekokulunda mezuniyet coşkusu yaşandı
  • 16.05.2018
  • 2.186 kez okundu

ÇEMİŞGEZEK MESLEK YÜKSEKOKULU'NDA MEZUNİYET PROGRAMI DÜZENLENDİ (1)

Munzur Üniversitesi Çemişgezek Meslek Yüksekokulunda mezuniyet coşkusu yaşandı.

Okulun bahçesinde düzenlenen program, Saygı duruşu ve istiklal marşının okunmasıyla başladı. Tören, İsrail’in Filistinlilere yönelik saldırıları nedeniyle eğlenceye yönelik etkinlikler iptal edilerek yapıldı.

Mezuniyet töreni, bölümlerinde başarılı olan öğrencilere başarı belgelerinin verilmesinin ardından, bazı öğrenciler konuşma kürsünde mezuniyetiyle ilgili duygularını paylaşarak, 2 yıllık eğitimleri boyunca kendilerine emek veren okul yönetimine, eğitim kadrolarına ve personeline teşekkürlerini belirttiler.

Öğrencileri mezun etmenin gurur ve onurunu yaşadıklarını belirten Okul Müdür Yardımcısı Dr.Öğr. Görevlisi Gönül Şener, “Eğitim ömür boyu devam eden bir süreçtir. Eğitimin bu güne kadar olan kısmını başarıyla tamamladınız. Ama inanıyorum ki, her birinizin gerek kendinize, gerek çevrenize ve ülkemize katacağınız çok güzellikler olduğunu düşünüyorum. Dürüst, çalışkan ve üretken bir insan olmak için gayret gösterin. Zorluklarla mücadele gücünüzü hiç kaybetmeden topluma faydalı bir birey olmanın gayreti içerisinde olacağınıza inanıyorum” şeklinde ifadelere yer verdi

Düzenlenen mezuniyet programında öğrencilere hitaben konuşma yapan Öğretim Görevlisi Tümer Canpolat, “Bugün bir bitişin değil birçok başlangıcın yaşandığı gündeyiz. Bugünden itibaren hayat mücadelesi başlıyor. Hayat boyu öğrenme dediğimiz yeni bir sürecin başlangıcındayız. Var olan becerilerinizi geliştirerek yeni beceriler kazanmak için kendinizi geliştirmeye ve yenilemeye devam edin. Yabancı dil, iletişim, müzakere teknikleri, halkla ilişkiler ve benzeri pek çok alanda öğrenme olanaklarından yararlanmaya gayret gösterin. Her ne iş yapıyorsanız elinizden geldiğinin en iyisini yapmaya çalışın. Eminim buradaki anılarınız sizler için hep özel olacak. Hepinizi tebrik ediyoruz.  Sizleri yaşamınızın yeni döneminde tüm mensuplarımızın iyi dilekleri ve sevgileriyle uğurluyoruz. Allah yolunuzu açık etsin ve iyi insanlarla karşılaştırsın” dedi.

Mezuniyet töreninde daha sonra geri sayım yapılması ile birlikte mezun olan öğrenciler hep birlikte keplerini fırlatarak mezuniyetlerini kutladı. Etkinlik hatıra fotoğrafı çekimleriyle sona erdi.

ÇEMİŞGEZEK MESLEK YÜKSEKOKULU'NDA MEZUNİYET PROGRAMI DÜZENLENDİ (1) ÇEMİŞGEZEK MESLEK YÜKSEKOKULU'NDA MEZUNİYET PROGRAMI DÜZENLENDİ (2) ÇEMİŞGEZEK MESLEK YÜKSEKOKULU'NDA MEZUNİYET PROGRAMI DÜZENLENDİ (3) ÇEMİŞGEZEK MESLEK YÜKSEKOKULU'NDA MEZUNİYET PROGRAMI DÜZENLENDİ (4)

Etiketler: / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ