Reklam
$ DOLAR → Alış: 5,82 / Satış: 5,84
€ EURO → Alış: 6,55 / Satış: 6,57

Çemişgezek Kaymakamlığından Öğrencilere Destek

Çemişgezek Kaymakamlığından Öğrencilere Destek
  • 14.10.2016
  • 1.083 kez okundu

cemisgezek-kaymakamligindan-ogrencilere-destek-1Tunceli’nin Çemişgezek İlçesi Kaymakamlığı ortaöğretim ve lise öğrencilerine ücretsiz olarak kaynak kitap desteğinde bulundu.

Çemişgezek Kaymakamlığı ilçe genelinde eğitim gören tüm 8. ve 12. sınıf öğrencileri için temin edilen, konu anlatımlı, yaprak testi ve soru bankaları, öğrencilere ücretsiz olarak ilçe Kaymakamı Harun Kazez tarafından dağıtıldı.

Sınavlara iyi çalışma konusunda öğrencilerden söz alan Kaymakam Kazez, ziyaret ettiği sınıflarda öğrencilerle sohbet etti. Birlikte problem çözdü.

En önemli yatırımın Eğitim’e yapılan yatırım olduğunu belirten Çemişgezek Kaymakamı Harun Kazez, “Öğrencilerimizin en iyi şartlarda eğitim görebilmeleri için elimizden geldiğince gayret göstermeye çalışıyoruz. Zaman zaman okullarımıza yaptığımız ziyaretlerde eğitim şartlarını hassasiyetle değerlendiriyoruz. İlçemizde eğitim adına çok tatlı bir rekabet var. İlçenin eğitimi ulusal görsel ve yazılı yayınların da gündemine gelecek kadar bir başarıya sahip. Başarı konusunda doyumsuz olmalıyız. Bunun için gözümüzü kulağımızı okullarımızın üzerinden ayırmayacağız.” Dedi

Çemişgezek İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet İzzet Demir ise eğitime olan destek ve katkılarından dolayı ilçe Kaymakamı Kazez’e teşekkürlerini belirtti.

Etiketler: / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ