Reklam
$ DOLAR → Alış: 13,76 / Satış: 13,82
€ EURO → Alış: 15,54 / Satış: 15,60

Çemişgezek Kaymakamlığı Kadınların Gününü Çiçeklerle Kutladı

Çemişgezek Kaymakamlığı Kadınların Gününü Çiçeklerle Kutladı
  • 08.03.2018
  • 3.293 kez okundu

çemişgezek kadınlar günü (11)

 

Çemişgezek Kaymakamlığı, Kaymakam Harun Kazez’in talimatıyla Kamu Kurum ve Kuruluşlarında görevli bayan personellerle birlikte çevrede denk gelen bayanlara karanfil vererek, 8 Mart Dünya Kadınlar gününü kutladı.

Kaymakam Kazez’in mesajının da iletildiği çiçekli kutlama dolayısıyla; bayanlar, nazik düşüncelerinden ötürü Kaymakam Kazez’e teşekkürlerini belirtti.

Çiçekle birlikte yayımladığı mesajıyla toplumdaki kadının rolü ve önemine değinen Çemişgezek Kaymakamı Harun Kazez, mesajında şu ifadelere yer verdi.

“Kadının yok sayıldığı ve ihmal edildiği bir toplumun gelişmesinin düşünülemez olduğunu belirten Çemişgezek Kaymakamı Harun Kazez, Yayınladığı Mesajında; “Toplumumuzu güçlendiren, şekillendiren, aile birliğinin en önemli unsuru olan kadınlarımız, annelerimiz daima fedakârlığın ve sevginin hamuru olmuşlardır.

Elbette ki; toplumun temeli aile, ailenin temelinin ise kadınların varlığına bağlı olduğunu biliyoruz. Her yönden gelişmiş toplumların alt planına baktığınızda, aileyi huzurlu bir şekilde idare etmesini bilen kadınları göreceksiniz. Bütün fedakârlığı ile ailenin temel taşı olan kadınlarımız, mutlu ve geleceğinden emin,  vatanına – milletine sevdalı fertler yetiştirebilmek için olağan üstü gayret göstermektedirler.

Dolayısıyla kadının yok sayıldığı, ihmal edildiği toplumların gelişme göstermesi düşünülemez ve o toplumda huzur ortamının sağlanması da son derece zor hale gelir. Kadınlarımızın hayatın her alanında daha etkin roller üstlenmesi temennimizdir.

Bu duygu ve düşüncelerle fedakârlığın ve sevginin kaynağı olmuş kadınlarımızın  “8 Mart Dünya Kadınlar Günü” nü kutlarken, yürekleri sürekli sevgi dolu, merhamet dolu başta şehit anneleri ile şehit eşleri olmak üzere tüm kadınlarımızın kadınlar gününü kutluyorum.”

 

 

çemişgezek kadınlar günü (1) çemişgezek kadınlar günü (2) çemişgezek kadınlar günü (3) çemişgezek kadınlar günü (4) çemişgezek kadınlar günü (5) çemişgezek kadınlar günü (6) çemişgezek kadınlar günü (7) çemişgezek kadınlar günü (8) çemişgezek kadınlar günü (9) çemişgezek kadınlar günü (10) çemişgezek kadınlar günü (11) çemişgezek kadınlar günü (12) çemişgezek kadınlar günü (13) çemişgezek kadınlar günü (14) çemişgezek kadınlar günü (15) çemişgezek kadınlar günü (16) çemişgezek kadınlar günü (17) çemişgezek kadınlar günü (18) çemişgezek kadınlar günü (19) çemişgezek kadınlar günü (20) çemişgezek kadınlar günü (21) çemişgezek kadınlar günü (22) çemişgezek kadınlar günü (23) çemişgezek kadınlar günü (24)

Etiketler: / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ