Reklam
$ DOLAR → Alış: 7,38 / Satış: 7,41
€ EURO → Alış: 8,96 / Satış: 8,99

Çemişgezek Kaymakamlığı Cemevi’nde Muharrem İftarı Verdi

Çemişgezek Kaymakamlığı Cemevi’nde Muharrem İftarı Verdi
  • 30.09.2017
  • 2.492 kez okundu

ÇEMİŞGEZEK KAYMAKAMLIĞI CEMEVİ’NDE MUHARREM İFTARI VERDİ (1)

Çemişgezek kaymakamlığı tarafından, Muharrem orucu dolayısıyla Kırklar Cemevi’nde iftar programı düzenlendi.

Düzenlenen İftar programında; Çemişgezek Kaymakamı Harun Kazez, Belediye Başkanı Ahmet Şadan Ersoy, İlçe Jandarma Komutanı Özgür Çelebi ve çok sayıda vatandaş birlikte oruç açtı.

Elazığ Cemevi Dedesi Cafer Yeşil ve Çemişgezek Hacı Bektaş-ı Veli Kültürünü Yayma, Tanıtma ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Ali Hadi Yıldız Muharrem ayı ile ilgili bilgilendirici konuşma yaptı.

Muharrem ayının İslam tarihi açısından içerisinde önemli olayları barındırdığını söyleyen Kaymakam Harun Kazez,”Öncelikle Muharrem ayının hepimiz için mübarek olmasını temenni ediyorum. Kerbela şehitlerini rahmet ve matemle anıyorum. Bu mübarek gecede cümleten bir arada olmaktan onur duydum. Muharrem ayının bizlere en temel öğretisi birlik beraberlik ve dayanışma duygularıdır. Çok şükür bu duyguların Çemişgezek ilçemizde çok daha yoğun yaşandığını gururla söyleyebiliyoruz. Muharrem ayının, birlik, beraberlik ve kardeşlik duygularımızın daha da pekişmesine, ülkemiz başta olmak üzere, tüm dünyada daha çok sevgiye ve huzura vesile olmasını temenni ediyorum. Oruç tutan vatandaşlarımızın tuttuğu oruçlarının hak katında kabulünü niyaz ediyorum” dedi.

a (2) aa aaa aaaaa aaaaaa aaaaaaaa b (1) b (2) b (4) b (5) ÇEMİŞGEZEK KAYMAKAMLIĞI CEMEVİ’NDE MUHARREM İFTARI VERDİ (1) ÇEMİŞGEZEK KAYMAKAMLIĞI CEMEVİ’NDE MUHARREM İFTARI VERDİ (2)

Etiketler: / / / / / / / / / / / / / / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ