Reklam
$ DOLAR → Alış: 7,38 / Satış: 7,41
€ EURO → Alış: 8,96 / Satış: 8,99

Çemişgezek Kaymakamı Mehmet Güder, bitme aşamasına gelen gençlik kampı inşaatında incelemelerde bulundu

Çemişgezek Kaymakamı Mehmet Güder, bitme aşamasına gelen gençlik kampı inşaatında incelemelerde bulundu
  • 10.12.2020
  • 7.438 kez okundu
nehmet güder çemişgezek (1)

Çemişgezek Kaymakamı Mehmet Güder, bitme aşamasına gelen Gençlik Kampı inşaatında incelemelerde bulundu

Tunceli Valiliği tarafından Çemişgezek ilçesinde yaptırılan 50 yataklı Gençlik Kampı Eğitim Merkezi inşaatında sona gelindi.
Çemişgezek Kaymakamı Mehmet Güder, beraberinde Gençlik ve Spor İl Müdürü Abdulselam Er ile ilçe Müdürü Sezgin Tek, yapımında son aşamaya gelinen Gençlik Kampı Eğitim Merkezinde incelemelerde bulundu.
Gençlik kampı Eğitim Merkezi olarak yapımına başlanan inşaatın yakın zaman içerisinde tamamlanarak kullanıma hazır hale gelmesi için çalışmaların sürdürüldüğünü kaydeden Çemişgezek Kaymakamı Mehmet Güder, “Çemişgezek ilçesinde mevcut yatırımların yanı sıra ilçeyi turizm merkezi haline getirmek için de çalışmalar yürütüyoruz. Yapımı kısa süre sonra tamamlanacak olan 50 yataklı Gençlik Kampı Eğitim Merkezinin tüm gençlerimize ve halkımıza kazandırılmasıyla birlikte, ilçede turizme yönelik planladığımız projelerle ilçenin cazibe merkezi haline gelmesi için çaba içerisindeyiz. Böylece ilçenin konaklama sorunu da önemli ölçüde çözülmüş olacak. İlçemize hayırlı olsun. Fikrinde faaliyetine kadar emeği geçenlere teşekkür ediyorum” dedi.
Kaymakam Güder, daha sonra Gençlik ve Spor ilçe Müdürlüğü hizmet binası ve ilçenin spor kompleksini de gezerek ilerleyen süreçte yapılacak yeni düzenleme ve etkinliklerle ilgili değerlendirmelerde bulundu.
nehmet güder çemişgezek (1) nehmet güder çemişgezek (2) nehmet güder çemişgezek (3) nehmet güder çemişgezek (4) nehmet güder çemişgezek (5) nehmet güder çemişgezek (6) nehmet güder çemişgezek (7) nehmet güder çemişgezek (8) nehmet güder çemişgezek (9) nehmet güder çemişgezek (10) nehmet güder çemişgezek (11) nehmet güder çemişgezek (12) nehmet güder çemişgezek (13) nehmet güder çemişgezek (14) nehmet güder çemişgezek (15) nehmet güder çemişgezek (16)

Etiketler: / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ