Reklam
$ DOLAR → Alış: 7,78 / Satış: 7,81
€ EURO → Alış: 9,32 / Satış: 9,36

“Bayramlar bütün güzelliklere açılan kapılardır”

“Bayramlar bütün güzelliklere açılan kapılardır”
  • 10.09.2016
  • 1.373 kez okundu

harun_kazaÇemişgezek Kaymakamı Harun Kazez, Kurban Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı.
Kaymakam Kazez mesajında; “Ülkemiz, milletimiz ve insanlık için sevgiye, dostluğa, kardeşliğe, yardımlaşmaya, birlik-beraberliğe ve huzura vesile olması temennisiyle Kurban Bayramınızı tebrik ederim. İyiliklerin ve güzelliklerin Bayram günlerinden başlayarak hayatımızın her anını çepeçevre kuşatması; kendimiz, ailemiz, içinde yaşadığımız toplum ve insanlığın huzuru ve mutluluğu açısından son derece önemli günlerdir.
Bayramlar bütün güzelliklere açılan kapılardır. Hayatımıza büyük değer ve güzellik katan bayramlar vasıtasıyla toplumsal olarak kazanımlar elde etmenin yollarını aramalı, ömrümüzü iyilik ve güzelliklerle daha çok anlamlandırmalıyız.
Bu duygu ve düşüncelerle Kurban Bayramının tüm İslam âlemi ve dünyada barışın ve esenliğin hakim olmasına vesile olmasını temenni eder, tüm Çemişgezekli hemşehrilerimizin Kurban Bayramını kutlar, sevdikleriyle birlikte huzurlu bir bayram geçirmelerini, sağlık içinde nice bayramlara kavuşmalarını temenni eder, sevgi ve saygılarımı sunarım.” İfadelerine yer verdi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ