Reklam
$ DOLAR → Alış: 7,59 / Satış: 7,62
€ EURO → Alış: 9,01 / Satış: 9,05

Çemişgezek Kaymakamı Harun Kazez’in Ramazan Bayramı Mesajı

Çemişgezek Kaymakamı Harun Kazez’in Ramazan Bayramı Mesajı
  • 24.06.2017
  • 2.247 kez okundu

harun kazez

 

 

Çemişgezek Kaymakamı Harun Kazez, Ramazan Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

Kaymakam Kazez mesajında;  Ülkemiz, milletimiz ve insanlık için sevgiye, kardeşliğe, birlik ve beraberliğe vesile olması temennisiyle tüm İslam coğrafyasının Ramazan Bayramını tebrik ettiğini belirti.

Bayramların bütün güzelliklere açılan kapılar olduğunu belirten Çemişgezek Kaymakamı Kazez, “Milletimizi kaynaştıran en önemli unsurlar olarak milli ve manevi günler çok büyük öneme sahiptir.  Toplumsal yaşantımızda önemli yeri olan Ramazan Bayramı’nı taşıdığı anlam ve önemine uygun olarak kutlamalı, insani ve manevi değerlerimizi daha iyi hatırlayarak bayramın huzur ve bereketini hep birlikte kardeşçe yaşamalıyız.

Hayatımıza büyük değer ve güzellik katan bayramlar vasıtasıyla toplum olarak kazanımlar elde etmenin yollarını aramalı,  bayramlardan başlayarak ömrümüzü iyilik ve güzelliklerle daha çok anlamlandırmalıyız.

Bu duygu ve düşüncelerle, Ramazan bayramının, ülkemize ve milletimize huzur ve mutluluk getirmesini temenni eder, aziz milletimizin ve tüm İslam aleminin Ramazan bayramını en içten dileklerimle kutlar, sevgi ve saygılarımı sunarım” İfadelerine yer verdi

Etiketler: / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ