Reklam
$ DOLAR → Alış: 6,84 / Satış: 6,86
€ EURO → Alış: 7,68 / Satış: 7,71

Çemişgezek Kaymakamı Harun Kazez’in 23 Nisan Mesajı

Çemişgezek Kaymakamı Harun Kazez’in 23 Nisan Mesajı
  • 22.04.2016
  • 1.598 kez okundu

ÇEMİŞGEZEK KAYMAKAMI HARUN KAZEZ

Çemişgezek Kaymakamı Harun Kazez, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımladı.

Çemişgezek Kaymakamı Kazez, yayınladığı kutlama mesajında; Büyük fedakârlıklarla kurulan,  yaşatılması için de, yüce Milletimize emanet edilen, Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin kuruluşunun 96’ıncı yıldönümünde, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramında milletçe çok daha güçlü kenetlenmiş bir şekilde bir aradayız.

23 Nisan’ın millet iradesinin temsil edildiği gün olmakla beraber, dünyada çocuklara armağan edilen ilk ve tek bayram olduğunu belirten Çemişgezek Kaymakamı Harun Kazez, “23 Nisan, bir millet için en yüce değer olan milli egemenlik ilkesinin Türk Milletinin hayatına giriş tarihidir. Gazi Mustafa Kemal Atatürk önderliğinde, “Milletin istiklalini yine milletin azim ve kararı kurtaracaktır” parolasıyla yürütülen istiklal mücadelesi, Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin açılması, vatanın düşman işgalinden kurtarılması ve Cumhuriyet’in ilan edilmesiyle nihai hedefine ulaşmıştır. Büyük mücadeleler sonucu nihai hedefine ulaşmış bu değerlere sahip çıkmak bu vatan toprağında yaşayan herkesin asli görevidir.

Devlet ve Millet olarak, çocuklarımızın eğitim ve yaşam koşullarını iyileştirebilmek için öncelikle, onlara çağın gerektirdiği bilgi ve becerileri kazandırarak buna yönelik ortamlar hazırlayıp çocuk ve gençlerimizi, hukuka saygılı, kurallara uyan, yeniliklere açık, milli ve manevi değerlerine bağlı insanlar olarak yetiştirmeliyiz.

Bu düşüncelerle tüm halkımızın 23 Nisan Milli Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutluyor, dünyanın bütün çocuklarına barış ve mutluluk getirmesini temenni ediyorum.” Dedi.

Etiketler:

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ