Reklam
$ DOLAR → Alış: 6,12 / Satış: 6,15
€ EURO → Alış: 6,82 / Satış: 6,85

Çemişgezek Kaymakamı Harun Kazez, Muhtarları Öğlen Yemeğinde Ağırladı

Çemişgezek Kaymakamı Harun Kazez, Muhtarları Öğlen Yemeğinde Ağırladı
  • 01.12.2018
  • 1.072 kez okundu

çemişgezek anasayfa

 

 

Çemişgezek Kaymakamı Harun Kazez, ilçede görev yapan köy ve mahalle muhtarlarıyla yemekli toplantıda bir araya geldi.

Çemişgezek Kaymakamı Harun Kazez’in başkanlığında Öğretmenevi çok amaçlı Salonunda düzenlenen yemekli toplantıda, planlanan ve devam eden çalışmaların değerlendirilmesiyle birlikte; muhtarlar, mahalle ve köylerini ilgilendiren konularda önerilerini dile getirdiler

İlçedeki sorunların belirlenmesinde muhtarları yol arkadaşı olarak gördüklerini belirten Çemişgezek Kaymakamı Harun Kazez, “Yönetimin ortak paydası olarak gördüğümüz Muhtar arkadaşlarımızla gerek toplantılarımız, gerekse özelde görüşmelerimiz sayesinde sıklıkla bir araya geliyoruz.   Bu gün de köy ve mahalle muhtarlarımızla öğlen yemeğinde bir araya gelerek durum tespiti yaptık. Bütün muhtarlarımıza katılımlarından dolayı teşekkür ediyorum” şeklinde ifade etti.

Muhtarlar ise,  ilçe Kaymakamlığının düzenlediği bu toplantıların köy ve mahallelerimizdeki muhtemel eksiklerin giderilebilmesi ve çözümü noktasında son derece önemli bulduklarını, kendilerine ve köylerine gösterdiği ilgiden dolayı Kaymakam Kazez’e teşekkürlerini belirttiler.

 

A (2) A (3) A (4) A (5) A (6) A (7) A (8) A (9) A (10) A (11) A (12) A (13) A (14) b (1) b (2) b (3) b (4) b (5) b (6) b (7)

Etiketler: / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ