Reklam
$ DOLAR → Alış: 5,71 / Satış: 5,73
€ EURO → Alış: 6,33 / Satış: 6,36

Çemişgezek Kaymakamı Harun Kazez Köy Gezilerini Devam Ettiriyor

Çemişgezek Kaymakamı Harun Kazez Köy Gezilerini Devam Ettiriyor
  • 07.07.2017
  • 4.203 kez okundu

harun kazez (22)

 

Çemişgezek Kaymakamı Harun Kazez, Cihangir, Doğanalan ve Gülbahçe köylerini ziyaret ederek köylerde yapılan ve planlanan çalışmaları yerinde değerlendirdi.

Köy ziyaretleri kapsamında ilk olarak Dedebeyli köyünde Yapımı devam eden konut inşaatlarını gezen Kaymakam Kazez, ardından Buğdaypınar ve Cihangir köyleri arasındaki 8 kilometrelik yol yapım çalışmalarını inceledi.

İlçeye bağlı Cihangir, Doğanalan ve Gülbahçe köylerinde yapılan ve planlanan çalışmaları yerinde değerlendiren Çemişgezek Kaymakamı Harun Kazez, bu köylerde vatandaşlarla bir araya gelerek Köylerin muhtemel sorunları hakkında durum değerlendirmesi yaptı.

Köy ziyaretlerinin devam edeceğini kaydeden Kaymakam Kazez, yapılan ziyaretlerle sorun ve sıkıntıların yerinde tespitiyle birlikte, atılacak adımlarda vatandaşın fikrinin gerekli ve önemli olduğunu ifade etti.

Vatandaşlara en iyi hizmeti vermek için çabaladıklarını belirten Çemişgezek Kaymakamı Harun Kazez, “Köylerimizin muhtemel sorunlarını yerinde değerlendirmek ve vatandaşlarla yüz yüze gelebilmek için köy ziyaretlerimizi sürdürüyoruz.  Kapımız ilçe halkımıza, köylülerimize her zaman sonuna kadar açıktır. Ama yinede onları yaşam yerlerinde görmek, yüz yüze gelerek sohbet etmek bizleri ziyadesiyle mutlu etmektedir. Onların yaşamlarını sorunsuz hale getirmek, köylerimizdeki yaşam koşullarını daha da iyileştirmek için çalışmalar yürütüyoruz. Bu gün gerçekleştirdiğimiz ziyaretlerde de diğer köylerimizde olduğu gibi vatandaşımızın samimi gülen yüzünü görmek bizimde görev aşkımızı arttırıyor. İnşaallah en güzel hizmetlerle birlikte bir arada olacağız.” Dedi

Köy ziyaretlerinde Kaymakam Kazez’e İlçe Jandarma Komutanı Özgür Çelebi ve Yazı İşleri Müdürü Sebahattin Özçelik’te eşlik etti.

 

harun kazez (4) harun kazez (5) harun kazez (6) harun kazez (7) harun kazez (8) harun kazez (9) harun kazez (10) harun kazez (11) harun kazez (12) harun kazez (13) harun kazez (14) harun kazez (15) harun kazez (16) harun kazez (17) harun kazez (18) harun kazez (19) harun kazez (20) harun kazez (21) harun kazez (22) harun kazez (23) harun kazez (24) harun kazez (25) harun kazez (26) harun kazez (27) harun kazez (28) harun kazez (29) harun kazez (30) harun kazez (31) harun kazez (32) harun kazez (33) harun kazez (34) harun kazez (35) harun kazez (36) harun kazez (37) harun kazez (38) harun kazez (39) z (1) z (2) z (3)

Etiketler: / / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ