Reklam
$ DOLAR → Alış: 5,57 / Satış: 5,60
€ EURO → Alış: 6,19 / Satış: 6,21

Çemişgezek Kaymakamı Harun Kazez ‘in 19 Mayıs Mesajı

Çemişgezek Kaymakamı Harun Kazez ‘in 19 Mayıs Mesajı
  • 19.05.2016
  • 1.108 kez okundu

çemişgezek kaymakamı Harun Kazez

Çemişgezek Kaymakamı Harun Kazez, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı vesilesi ile kutlama mesajı yayınladı.

Çemişgezek Kaymakamı Kazez mesajında şu ifadelere yer verdi: “19 Mayıs, Türk Milletinin bağımsızlık ve özgürlük umutlarının büyük bir inançla gerçeğe dönüştüğü günün yıl dönümüdür. 19 Mayıs,  İşgal güçlerince milletimize layık görülen kaderi değiştiren Kurtuluş Savaşı, esareti kabullenmeyen bir milletin yarattığı, eşine az rastlanır bir kahramanlık destanıdır. Türk Milleti kadın erkek demeden topyekûn savaşarak bu toprakları işgalden kurtarmışlardır. Bu millet, dünya üzerinde yüzlerce yıla dayanan varlığını, Vatan sevgisini tüm değerlerin üstünde tutan, bağımsızlığından hiçbir zaman ödün vermeme özelliğine borçludur.

Bu günün, “Gençlik ve Spor Bayramı” olarak kutlanması ülkemizin geleceği olan gençlerimizle bütünleşmemiz ve onlarla aynı coşkuyu paylaşarak, geleceğe daha umutla bakmamızı da sağlamaktadır.

Bizler gençliğimize güveniyoruz. Ülkesinin menfaatlerini, birliğini, beraberliğini en iyi şekilde koruyacaklarından şüphemiz asla yoktur.  İlçe Kaymakamlığı olarak 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı etkinlikleri kapsamında başlattığımız sportif etkinliklerimiz devam etmektedir.

Bu duygu ve düşüncelerle, tüm halkımızın 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramını kutluyor, başta Ulu Önderimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere tüm şehit ve gazilerimizi minnet ve şükranla anıyorum” dedi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ