Reklam
$ DOLAR → Alış: 6,64 / Satış: 6,66
€ EURO → Alış: 7,27 / Satış: 7,30

Çemişgezek Kaymakamı Harun Kazez, İmam Hatip Lisesini Ziyaret Etti

Çemişgezek Kaymakamı Harun Kazez, İmam Hatip Lisesini Ziyaret Etti
  • 26.10.2017
  • 2.381 kez okundu

ANA.. imam hatip (44)

 

SEZAİ AKIN / IHA – Çemişgezek Kaymakamı Harun Kazez,  ilave iki kat inşaatının geçtiğimiz günlerde tamamlanarak tekrar eğitim ve öğretime açılan Raşit Yüksel Anadolu İmam Hatip Lisesi’ni ziyaret ederek incelemelerde bulundu.

Bu yıl ilave olarak iki kat daha yükselen okulun fiziki koşullarını inceleyen Kaymakam Kazez,  Okul Müdürü Cengiz Yıldırım’dan bilgi aldı.   Okulun genel durumunun kapsamlı değerlendirildiği toplantı düzenlenmesinin ardından, öğrencileri ders ortamında ziyaret eden Kaymakam Kazez, öğrencilerle sohbet etti. Birlikte problem çözdü.

Çemişgezek’in yurt genelinde kendini ispatlayan başarı geleneğini arttırarak devam ettirmek istediklerini belirten Kaymakam Kazez, “Eğitim bir ekip işidir. Hiçbir başarıda tesadüf değildir. Zaman zaman bir araya gelerek kendimizi değerlendirmemiz mutlaka gerekir. Eğitim için seferberliğimiz devam edecektir. Bu konuda hiçbir mazeretin arkasına gizlenmeden seferber olmalıyız. Öğrencilerimizin arzu edilen başarıyı yakalaması aynı zamanda sorumluluk sahibi, kendine, ailesine, vatanına ve insanlığa faydalı bireyler olması için elimizden geleni yapmak zorundayız” dedi.

Ziyaret programına Milli Eğitim Şube Müdürleri Vural Berker ve Bedri Gülcemal Ardıç ile birlikte Okul Aile Birliği Başkanı, Öğrenci Velileri ve Servis Şoförleri de katıldı.

 

A (1) A (2) ANA.. imam hatip (44) imam hatip (2) imam hatip (5) imam hatip (8) imam hatip (11) imam hatip (13) imam hatip (16) imam hatip (19) imam hatip (24) imam hatip (30) imam hatip (31) imam hatip (36) imam hatip (39) imam hatip (41) imam hatip (45) imam hatip (46)

Etiketler: / / / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ