Reklam
$ DOLAR → Alış: 6,84 / Satış: 6,86
€ EURO → Alış: 7,68 / Satış: 7,71

Çemişgezek Kaymakamı Harun Kazez Görevine Başladı

Çemişgezek Kaymakamı Harun Kazez Görevine Başladı
  • 02.08.2015
  • 1.985 kez okundu

ÇEMİŞGEZEK KAYMAKAMI HARUN KAZEZ GÖREVİNE BAŞLADI. SEZAİ AKIN TUNCELİ İHA

Kırıkkale Sulakyurt ilçesi Kaymakamı iken, 2015 yılı Kaymakam ve Vali Yardımcıları Kararnamesi ile Çemişgezek Kaymakamlığına atanan Harun Kazez görevine başladı.

Çemişgezek’e ve Çemişgezek insanına hizmet edecek olmanın mutluluğunu yaşadığını belirten Çemişgezek Kaymakamı Harun Kazez,“Köklü bir tarih ve köklü bir geçmişe sahip Çemişgezek ilçemizde göreve başlarken, bütün hemşehrilerimizi en samimi duygularımla selamlıyorum.

Görev süremiz içerisinde, kendimi Çemişgezek’te doğmuş, Çemişgezek’te büyümüş gibi hissedip, bütün insanımızla ilçemizin çıkarlarına birlikte hizmet edeceğiz.

Vatandaşımızın yandaşı ve dert ortağı olacağız. İlçe halkımızla birlikte belirlediğimiz sorunları ivedilikle çözüme kavuşturmanın çabası içinde olacağız.

Çemişgezek’te varolduğunu bildiğim birlik beraberlik ve dayanışma kültürüne katkı sunarak, halkın yaşam kalitesinin artırılması, kurumlar ve ilçenin dinamikleri arasındaki uyumun en iyi düzeyde sağlanması için gayret edeceğiz.

Yeri gelecek köyünüze, hanenize konuk olacağız. Yeri gelecek siz bizim konuğumuz olacaksınız. Bir bardak soğuk ayranımız, çayımız ile hasbıhal edeceğiz. İç içe, diyalog halinde, birbirimizi anlayarak,  özverili, sabırlı ve hoşgörülü olacağız.

Bu duygu ve düşüncelerle Çemişgezek halkına gönül dolusu sevgilerimi sunarken, Çemişgezek’te başladığım bu onurlu görevin hem şahsıma, hem de Çemişgezek’imize hayırlar getirmesini Yüce Allah’tan temenni ediyorum.”   Dedi.

Etiketler: / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ