Reklam
$ DOLAR → Alış: 6,69 / Satış: 6,71
€ EURO → Alış: 7,22 / Satış: 7,25

Çemişgezek Esnaf Kooperatifi Genel Kurul Toplantısını Yaptı

Çemişgezek Esnaf Kooperatifi Genel Kurul Toplantısını Yaptı
  • 13.03.2015
  • 2.448 kez okundu

IMG_8266Çemişgezek’te 1966 yılından beri faaliyet gösteren Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi’ nin yıllık olağan genel kurul toplantısı yoğun katılımla gerçekleştirdi.

 Yapılan olağan genel kurul toplantısına Çemişgezek Kaymakamı Soner Kırlı,  Halkbank Güneydoğu Bölge Koordinatörü Deniz Yıldırım, Halkbank Tunceli il şube Müdürü Yücel Yıldırım,  Halkbank Elazığ sanayi şubesi Müdürü Ahmet Doğan, Tunceli Esnaf Kefalet Kooperatifi Başkan Vekili Yusuf Akbayır ve İlçe Esnafı katıldı.

Saygı duruşu ve istiklal marşımızın okunmasıyla başlayan olağan genel kurulda ilk olarak Başkanlık Divanı oluşturuldu. Kooperatif Yönetim Kurulu adına Öztan Önal tüm konuklara hoş geldiniz konuşması yaparak, Kooperatifin bir yıllık faaliyet, gelir-gider raporunu, bilançosunu ve tahmini bütçesini katılımcılarla paylaştı. Kooperatifin yıllık faaliyetleri ortaklar tarafından oy birliği ile ibra edildi.

Tek liste ve açık oylama ile yapılan seçim neticesinde Kooperatifin yeni yönetim ve denetim Kurulu oluşturuldu.

Olağan genel kurulda ayrıca; varlığını her zaman memleketine hissettiren, Memleketine gösterdiği vefasından dolayı da ilçe esnafının sevgisini kazanmış Halkbank Güneydoğu Bölge Koordinatörü Deniz Yıldırım’a Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Öztan Önal tarafından İlçe esnafı adına teşekkür plaketi verildi.

Halkbank Güneydoğu Bölge Koordinatörü Deniz Yıldırım yaptığı kısa konuşmasında memleketi için elinden gelen bütün katkısını sunacağını belirterek hemşehrileriyle bir arada olmanın kendisini ziyadesiyle mutlu ettiğini belitti.

Genel kurul toplantısı sonunda konuklara yemek ikramı yapılırken, Çay sohbetiyle program sona erdi.

 Yapılan seçim sonucunda yönetim kurulu Fahri Savaş Somyürek, Öztan Önal, Mustafa Yılmaz, Necati Yetiş ve Hasan Berker’den oluşurken; denetim kurulu ise  Abdulbaki Bal ve Dinar Düşkün’den oluştu.

 

Etiketler: / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ