Reklam
$ DOLAR → Alış: 5,79 / Satış: 5,81
€ EURO → Alış: 6,40 / Satış: 6,43

ÇEMİŞGEZEK BELEDİYESİNE KARDEŞLİK VE DESTEK ZİYARETİ

ÇEMİŞGEZEK BELEDİYESİNE KARDEŞLİK VE DESTEK ZİYARETİ
  • 08.12.2014
  • 1.994 kez okundu

Çemişgezek Belediyesiyle hem kardeş Belediye ilanında bulunma, hem de maddi ve manevi destek sağlama adına ziyaret gerçekleştirildi.

CHP Tunceli Milletvekili Kamer Genç, CHP Genel Başkan Yardımcısı Malatya Milletvekili Veli Ağbaba, İstanbul Beşiktaş Belediye Başkan Yardımcısı Çetin Kırışgil, İstanbul Maltepe Belediye Başkanı Ali Kılıç,  Pülümür Belediye Başkanı Müslim Tosun, Nazımiye Belediye Başkanı Cafer Kırmızıçiçek, Hozat Belediye Başkanı Celaletttin Polat Çemişgezek Belediye Başkanı Ahmet Şadan Ersoy’u makamında ziyaret ettiler.

Gerçekleşen ziyaret sonrasında Beşiktaş ve Maltepe Belediyeleri İle kardeş Belediye ilanı açıklandı.

Beşiktaş Belediyesi, Kardeşin Kardeşe ilk hediyesi olarak sıfır Kilometre bir Kepçenin hediye olarak verileceği belirtildi.

Maltepe Belediye Başkanı Ali Kılıç ise ilk hediyesini sürpriz olarak açıklamak istediğini, hediyesini daha sonra açıklayacağını belirtti.

Çemişgezek Belediye Başkanı Ahmet Şadan Ersoy, “Çemişgezek Belediyesi ve Çemişgezek adına bu işi onaylayan Sayın Genel Başkanımız Kemal Kılıçtaroğlu’na, bu kardeşliğin sağlanmasında çaba gösteren CHP Genel Başkan Yardımcısı Malatya Milletvekili Sayın Ali Ağbaba’ya ve Tunceli CHP Milletvekili Sayın Kamer Genç’e, desteklerini ve yardımlarını  bizden esirgemeyen, herdaim yanımızda olacaklarına söz veren bizi kardeş olarak kabul eden Beşiktaş Belediyesinde Maltepe Belediyesine sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.” Dedi

(Haber Çemişgezek Belediyesi Kurumsal İnternet sitesinden alınmıştır)  

Etiketler: / / / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ