Reklam
$ DOLAR → Alış: 5,82 / Satış: 5,84
€ EURO → Alış: 6,55 / Satış: 6,57

Başkent Çemişgezekliler Derneği Milli Savunma Bakan Yardımcısı Şuay Alpay’ı Konuk Etti

Başkent Çemişgezekliler Derneği Milli Savunma Bakan Yardımcısı Şuay Alpay’ı Konuk Etti
  • 08.01.2018
  • 1.576 kez okundu

a çemişgezekliler (2)

 

Milli Savunma Bakan Yardımcısı Şuay Alpay Başkent Çemişgezekliler Derneğini ziyaret etti.

Gerçekleştirdiği faaliyetleri ile Ankara’nın en  etkin dernekleri arasında yer alan Başkent Çemişgezekliler Derneği, hemşehrilerini bir araya getirmesi ile birlikte farklı camialardan konuklarını ağırlamaya devam ediyor.

Başkent Çemişgezekliler Derneği bu hafta da Milli Savunma Bakan Yardımcısı Şuay Alpay’ı dernek binasında konuk ederek hemşehrileriyle bir araya getirdi.

Ankara’da yaşayan Çemişgezekli Hemşerileri ile bir arada olmaktan onur duyduğunu belirten Milli Savunma Bakan Yardımcısı Şuay Alpay, “Türkiye’nin Savunma Sanayisindeki Yerlileşme Hamlesi” konulu bir söyleşi gerçekleştirdi.

Ziyaretlerinden ötürü Milli Savunma Bakan Yardımcısı Şuay Alpay’a teşekkürlerini dile getiren Dermek Yönetimi, “Başkent’te yaşayan Çemişgezekliler arasında dayanışmayı ve Çemişgezek’in kadim tarih ve kültürünü tanıtmak ve ülke turizmine kazandırmayı kendine  başlıca hedef olarak belirlediklerini, Çemişgezek adına yapılabilecek her türlü hizmetin takipçisi oldukları,  Dernek Yönetimi olarak yakın zaman içerisinde Çemişgezek’i ziyaret etmeyi planladıkları belirtildi.

 

 

a çemişgezekliler (2) çemişgezekliler (1) çemişgezekliler (3) çemişgezekliler (4) çemişgezekliler (5)


Etiketler: / / / / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ