Reklam
$ DOLAR → Alış: 5,52 / Satış: 5,55
€ EURO → Alış: 6,26 / Satış: 6,28

Astroloji

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Mart - 20 Nisan

Bugün biraz daha iyimser kalmaya gayret etmelisiniz. Duygusal alanda sıkıştıran durumlar gündeme gelebilir. Başkalarının duygusal durumlarına da çok hassas olabilirsiniz.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Nisan - 20 Mayıs

Bugün karşınızdakilerin ya da eşinizin duygusal durumuna daha fazla odaklanabilirsiniz. Kimi zaman değişiklik yapmak konusunda daha açık olmaya bakmalısınız.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Mayıs - 21 Haziran

Kimi zaman uğraştırıcı durumlar ya da konsantre olmanız gereken koşullar ortaya çıkabilir. Eldeki işleri tamamlamaya özen göstermelisiniz.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

22 Haziran - 22 Temmuz

Sezgilerinizde haklı olabilirsiniz. Bugün sevdiğiniz bir konuya zaman ayırabilir ver sevdiklerinizle de daha yakın ve mutlu olabilirsiniz.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

23 Temmuz - 23 Ağustos

Kendinize daha fazla zaman ayırmaya bakmalısınız. Evde olmak ya da eve yönelik bir uğraş içinde olmak iyi bir fikir olabilir.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Ağustos - 23 Eylül

Bugün zihinsel açıdan oldukça meşgul olabilirsiniz. Yakın çevrenizdekiler, kardeşlerle ilgili uğraşlar da dikkatiniz çekebilir.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Eylül - 23 Ekim

Eğer alışveriş yapacaksanız biraz daha tutumlu olmaya bakın. Elinizdekileri değerlendirmek için sakin düşünmeye bakmalısınız.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Ekim - 22 Kasım

Bugün kişisel alanda yeni adımlar atmak ve ailevi konularla ilgilenmek gerekebilir. Kendinizi daha güçlü ve kararlı bulabilirsiniz.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

23 Kasım - 21 Aralık

Geçmişten kaynaklanan konular, hassasiyetler öne çıkabilir. Bugün alacağınız kararlar fark etmeden önemli değişikliklere yol açabilir.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

22 Aralık - 20 Ocak

Gelecek konusunda daha gerçekçi ve planlı olabileceğiniz bir gündesiniz. Ortaklı bir konu üzerinde yeniden harekete geçebilirsiniz.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Ocak - 19 Şubat

Bugün kendinizi gerçekleştirebileceğiniz pek çok imkan var. Sorumluluk almaktan kaçınmamalısınız. Ancak duygusal alanda biraz daha esnek olmayı da ihmal etmeyin.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

20 Şubat - 20 Mart

Bugün kendinizi geliştirebileceğiniz yeni olanaklar bulabilirsiniz. Yeni insanlar, yabancılar ya da farklı düşünceler hayatınıza girebilir.