Reklam
$ DOLAR → Alış: 6,26 / Satış: 6,29
€ EURO → Alış: 7,37 / Satış: 7,40

Astroloji

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Mart - 20 Nisan

Günün ilk yarısında, gelecek yönünde planlar ve kararlarınızı gözden geçirebileceğiniz durumlar var. Akşam saatlerinde duygusal açıdan daha dağınık olabilirsiniz.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Nisan - 20 Mayıs

Günün ilk yarısında bazı sorumluluklar ve yükümlülükler dikkat çekebilir. Akşam saatlerinde arkadaşlarla paylaşım içinde olmak daha güzel.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Mayıs - 21 Haziran

Günün ilk yarısında uzaklarla ilgili konular, yolculuklar dikkat çekebilir. Akşam saatlerinde ön planda olabileceğiniz koşullar içindesiniz.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

22 Haziran - 22 Temmuz

Günün ilk yarısında bazı endişeler ve huzursuzluklar yaşanabilir. Neyse ki akşam saatlerinde duygusal açıdan daha akıcı koşullar bulabilirsiniz.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

23 Temmuz - 23 Ağustos

Günün ilk yarısında eşinizle ilgili konularda daha sabırlı olmaya gayret etmelisiniz. Akşam saatlerinde psikolojik açıdan daha kırılgan olabilirsiniz.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Ağustos - 23 Eylül

Günün ilk yarısında zaman alan işler ve dikkat isteyen konular yaşanabilir. Akşam saatlerinde sevginizle ya da eşinizle daha yakın olabilirsiniz.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Eylül - 23 Ekim

Günün ilk yarısında çocuklarla ilgili konulara zaman ayırmanız mümkün. Akşam saatlerinde daha düzenli ve organize olmaya bakmalısınız.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Ekim - 22 Kasım

Günün ilk yarısında, evde ya da evle ilgili işler, tamamlanması gereken konular var. Akşam saatlerinde sevdiklerinizle bir arada olmak mutluluk verici olabilir.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

23 Kasım - 21 Aralık

Günün ilk yarısında, ziyaretler, konuşmalar gündeme gelebilir. Akşam saatlerinde eve ait işlere daha duyarlısınız.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

22 Aralık - 20 Ocak

Günün ilk yarısında bütçenizi daha iyi kullanmaya özen göstermelisiniz. Akşam saatlerinde ziyaretler, anlaşmalar, yakınlarla ilgili hassasiyetler yaşanabilir.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Ocak - 19 Şubat

Günün ilk yarısında Ay burcunuzda ilerlerken şahsi konulara daha çok odaklanabilirsiniz. Akşam saatlerinde parasal konularda dalgalanmalar olabilir.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

20 Şubat - 20 Mart

Günün ilk yarısında düşünce düzeyinde kararsız ya da etki altında olabilirsiniz. Neyse ki akşam saatlerinde şahsi alanda daha yaratıcı olabileceğiniz imkanlar var.