Reklam
$ DOLAR → Alış: 6,81 / Satış: 6,84
€ EURO → Alış: 7,57 / Satış: 7,60

Kaymakam Kazez, LGS’de Başarı Gösteren Öğrencilere Bisiklet Hediye Etti

Kaymakam Kazez, LGS’de Başarı Gösteren Öğrencilere Bisiklet Hediye Etti
  • 12.07.2019
  • 1.001 kez okundu

çemişgezek

 

Çemişgezek ilçesinde, liseye geçiş sınavında başarı gösteren 17 öğrenciye bisiklet hediye edildi.

Çemişgezek ilçesi genelindeki okullarda eğitim gören ve liseye geçiş Sınavında (LGS) 400 puanın üzerinde başarı sağlayan 17 öğrenci Kaymakam Harun Kazez’i ziyaret etti. Kaymakam Kazez başarılı 17 öğrenciye bisiklet hediye etti ve öğrencilere ikramda da bulunarak uzun süre sohbet etti.

İlçenin eğitimde artık marka olduğunu belirten Kaymakam Harun Kazez, “Eğitim alanındaki başarı açısından ilçemiz artık marka bir ilçe diyebiliriz. Çocuklarımızın eğitimi için ilçede gösterilen hassasiyetin, sınavlarda alınan başarılı sonuçlarla kendini gösterdiğini görüyoruz. Bizlerde ilçede eğitim başarısını daha üst noktalara gelmesi için milli eğitim camiamızla birlikte gerekli çalışmaları aksatmadan yürütüyoruz. Öğrencilerimizi, bu başarıda emeği geçen öğretmenlerini ve ailelerini tebrik ediyorum. Öğrencilerimizin bundan sonraki eğitim hayatında da aynı azimle ve aynı kararlılıkla çalışarak yeni başarılara imza atacaklarına inanıyorum” dedi.

 

BİSİKLET (2) BİSİKLET (5) BİSİKLET (9) BİSİKLET (11) BİSİKLET (14) BİSİKLET (17) BİSİKLET (23) BİSİKLET (27) BİSİKLET (28)

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ